logo Midiko
infolinia: (32) 450-89-99

ZAMÓW USŁUGĘ

Podaj lokalizację oraz dane kontaktowe
Nasi Specjaliści zajmą się resztą :)

facebook/MIDIKOPL

Zapraszamy na nasz fanpage
Aby być z nami na bieżąco :)

TELEWIZJA

Abonament już od 71 zł 
Do 210 kanałów w tym kanały HD
Pakiety Internet + Telewizja IPTV
 

INTERNET

Realna szybkość łącza do 600 Mbps
Abonament już od 54,00 zł
Nowoczesna sieć światłowodowa FTTH

TELEFON

Przeniesienie obecnego numeru
Abonament od 5zł
Koszt połączeń od 8gr/min
 

Aktualności

dodano: 22.09.2023r.

Informacja o zmianie cen

Szanowni Abonenci,

Informujemy, że od 01 listopada 2023 roku cena miesięcznego abonamentu za świadczenie usługi dostępu do Internetu wzrośnie do maksymalnej kwoty:

- 45 zł brutto w Pakiecie 3/1 Mbps, oraz
- 60 zł brutto w Pakiecie 10/2 Mbps.

Jednocześnie zaznaczamy, iż wysokość podwyżki ceny abonamentu jest uzależniona od zawartych warunków umownych i przyjętego pakietu. Podkreślamy, że każdy z abonentów otrzyma odrębną informację o wysokości podwyżki abonamentu drogą elektroniczną bądź za pośrednictwem poczty tradycyjnej w zależności od preferencji wskazanych w treści umowy.

W przypadku braku akceptacji opisanych zmian przysługuje Państwu prawo do złożenia pisemnego oświadczenia o braku woli kontynuowania umowy w terminie do 31 października bieżącego roku, wówczas umowa zostanie rozwiązana przed wdrożeniem opisanych zmian w życie.

Przedmiotowe oświadczenie można wysłać do siedziby Operatora w formie pisemnej pocztą tradycyjną bądź w formie elektronicznej na adres e-mail: wypowiedzenia@midiko.pl.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że podjęte działania spotkają się ze zrozumieniem z Państwa strony. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem handlowym, tel.: (32) 450-87-77 (wew. 2) lub pod adresem e–mail: handlowy@midiko.pl.dodano: 19.09.2023r.

Pludry - już niebawem w naszym zasięgu!

Drodzy Państwo, 
Z przyjemnością informujemy o przystąpieniu do budowy infrastruktury światłowodowej w miejscowości Pludry.
Z uwagi na powyższe zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 20 września 2023 roku o godz. 18:00 w budynku świetlicy w Pludrach przy ul. Szkolnej 1.

czytaj więcej

dodano: 04.08.2023r.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czym jest światłowód i dlaczego jest tak ważnym elementem naszej współczesnej komunikacji?

Czym jest światłowód?
Światłowód to technologia przesyłania danych, która opiera się na przenoszeniu informacji w postaci sygnału świetlnego. To dosłownie włókno szklane, które przesyła dane za pomocą impulsów światła.

Jak działa światłowód?
Przez światłowód przechodzi światło, które jest odbierane i interpretowane przez specjalne urządzenia. Sygnał świetlny przenosi informacje w postaci kodów binarnych (0 i 1), dzięki czemu dane są przesyłane w niewiarygodnie szybki i niezawodny sposób.

czytaj więcej

dodano: 29.06.2023r.

Informacja o zmianie cen

Drodzy Abonenci,

Informujemy, że od 01 sierpnia 2023 roku miesięczny abonament za świadczenie usługi dostępu do Internetu w Pakiecie MID 5/1 Mbps wzrośnie o 10 zł brutto.

W przypadku braku akceptacji opisanych zmian przysługuje Państwu prawo do złożenia pisemnego oświadczenia o braku woli kontynuowania umowy w terminie do 31 lipca bieżącego roku, wówczas umowa zostanie rozwiązana przed wdrożeniem opisanych zmian w życie.

Przedmiotowe oświadczenie można wysłać do siedziby Operatora w formie pisemnej pocztą tradycyjną bądź w formie elektronicznej na adres e-mail: wypowiedzenia@midiko.pl.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że podjęte działania spotkają się ze zrozumieniem z Państwa strony. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem handlowym, tel.: (32) 450-87-77 (wew. 2) lub pod adresem e–mail: handlowy@midiko.pl.dodano: 23.05.2023r.

Informacja o zmianie cen

Drodzy Abonenci,

Informujemy, że od 01 lipca 2023 roku miesięczny abonament za świadczenie usługi dostępu do Telewizji wzrośnie o:

- 3 zł brutto w Pakiecie Podstawowym,
- 5 zł brutto w Pakiecie Korzystnym oraz
- 6 zł brutto w Pakiecie Bogatym.

W przypadku braku akceptacji opisanych zmian przysługuje Państwu prawo do złożenia pisemnego oświadczenia o braku woli kontynuowania umowy w terminie do 30 czerwca bieżącego roku, wówczas umowa zostanie rozwiązana przed wdrożeniem opisanych zmian w życie.

Przedmiotowe oświadczenie można wysłać do siedziby Operatora w formie pisemnej pocztą tradycyjną bądź w formie elektronicznej na adres e-mail: wypowiedzenia@midiko.pl.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że podjęte działania spotkają się ze zrozumieniem z Państwa strony. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem handlowym, tel.: (32) 450-87-77 (wew. 2) lub pod adresem e–mail: handlowy@midiko.pl.1 2 3 4 5 6 7 8 9

Panel abonenta

Kliknij aby przejść do strony logowania

Zasięg sieci Midiko

  • Tarnowskie Góry
  • Boruszowice
  • Hanusek
  • Mikołeska
zobacz więcej

SpeedTEST

Sprawdź prędkość twojego łącza internetowego!
testuj

Polityka prywatności RODO
LiveNet Sp. z o.o.ul. Grodzka 142-600 Tarnowskie GóryNIP: 6452489534
Midiko Sp. z o.o.ul. Grodzka 142-600 Tarnowskie GóryNIP: 6641913430
© 2013 -